Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
23 czerwca 2022

„Kręci ich bezpieczeństwo!” Policja zorganizowała piknik

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

W ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad# wodą” Komisariat Policji w Koronowie wspólnie z włodarzami gminy Dobrcz zorganizowali piknik pod hasłem „Bezpieczne Wakacje 2022” dedykowany dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Dobrcz.

Festyn zorganizowany był na plaży w Borównie, gdzie ponad 15 stanowisk różnych służb mundurowych przybliżało najmłodszym wszelkie zasady bezpieczeństwa oraz opowiadało w jaki sposób poszczególne zawody przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa nie tylko w wakacje.

Głównym celem festynu było przypomnienie zasad bezpiecznego wypoczynku podczas letnich wakacji. Pokazy policji wodnej z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wspólnie z  WOPR-em wieńczyły całe wydarzenie i okazały się jedną z głównych atrakcji.

Służby oraz zawody przyczyniające się do dbania o nasze bezpieczeństwo, po kolei przeprowadzały dzieci przez kolejne tajniki pracy oraz chętnie odpowiadały na zadawane im pytania. Każdy z uczestników na pamiątkę otrzymał moc upominków oraz gadżetów i dużo nowej wiedzy, która miejmy nadzieję przyczyni się do tego aby wakacje 2022 stały się najbezpieczniejszym wypoczynkiem od lat.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

3 lata więzienia za pamiątkę! Na jakie souveniry zza granicy uważać?

Muszelka z plaży, oryginalny upominek, regionalna# wędlina… Czasem dopiero na granicy, okazuje się, że przewozimy towary, za które grozi nam w Polsce wysoka grzywna, albo# od 3 do 5 lat więzienia. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, warto poznać zarówno polskie prawo celne, jak i przepisy w kraju, do którego wyjeżdżamy.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Małżeństwa i rozwody na Kujawach i Pomorzu. GUS podał dane

W województwie kujawsko-pomorskim w# 2021 r. w porównaniu z 2020 r. zwiększyła się liczba zawartych małżeństw (o 11,7%).

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)