Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
21 października 2018

„Rozjechali” Toruń

fot. pow.

fot. pow.

Młodzicy ULKS Mustang Żołędowo podejmowali w rewanżowym meczu okręgowym speedrowera TSŻ Toruń.

Mecz miał niższą rangę niż rozgrywany tego samego dnia finałowy Drużynowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców, a mimo to walka na torze była do ostatnich metrów. Młodzicy Mustanga rozpoczęli świetnie i szybko powiększali przewagę. Dużo treningów startów przyniosło efekty i właśnie reakcja startowa była zdecydowanie lepsza po stronie gospodarzy. Ostatecznie ULKS Mustang Żołędowo pokonał TSŻ Toruń 90-70. - Cieszy bardzo, że mamy zdolną młodzież. To były ostatnie zawody w tym roku, szkoda, bo naprawdę z satysfakcją patrzy na ich jazdę. Widać efekty treningów, a dodatkowo młodzi oddają nam trenerom swoją energię, że z chęcią przychodzi się na zajęcia – powiedział trener Arkadiusz Słysz.

Skład ULKS Mustang Żołędowo: Zuzanna Klett, Marcel Świątkowski, Arkadiusz Pilarski, Bartosz Sobociński, Maksymilian Kwiecień, Szymon Makowski, Bartosz Suszek, Oskar Biernacki.

 

materiał: AS

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)