Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
11 grudnia 2018

„W domu wszystkie bóle mijają”

Fot. Powierzone

Fot. Powierzone

Chora na białaczkę Karolina Wozowicz z Kotomierza wróciła ze szpitala na pewien czas do domu. Leczenie trwa nadal.

W zeszłym tygodniu „skończyliśmy cykl blinatumomab”. Wyniki badań były dobre. Karolinka miała zaplanowane immonoglobuliny, ale przyspieszono je o jeden dzień. „Szkoda każdej dodatkowej godziny w szpitalu, jeśli możemy już być w domku? Dla nas każda godzina w domu jest na wagę złota! Będziemy mieć także konsultację anestezjologiczną do punkcji w znieczuleniu ogólnym. Karolinkę bolą dzisiaj wyjątkowo plecy, a po punkcji ból się pewnie nasili... Ale najważniejsze, że jutro do domu, a w domu wszystkie bóle mijają” – napisano na profilu społecznościowym.

Oceń artykuł: 0 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)