Dziś mamy 13 sierpnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:
23 czerwca 2022

„Kręci ich bezpieczeństwo!” Policja zorganizowała piknik

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

W ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad# wodą” Komisariat Policji w Koronowie wspólnie z włodarzami gminy Dobrcz zorganizowali piknik pod hasłem „Bezpieczne Wakacje 2022” dedykowany dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Dobrcz.

Festyn zorganizowany był na plaży w Borównie, gdzie ponad 15 stanowisk różnych służb mundurowych przybliżało najmłodszym wszelkie zasady bezpieczeństwa oraz opowiadało w jaki sposób poszczególne zawody przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa nie tylko w wakacje.

Głównym celem festynu było przypomnienie zasad bezpiecznego wypoczynku podczas letnich wakacji. Pokazy policji wodnej z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy wspólnie z  WOPR-em wieńczyły całe wydarzenie i okazały się jedną z głównych atrakcji.

Służby oraz zawody przyczyniające się do dbania o nasze bezpieczeństwo, po kolei przeprowadzały dzieci przez kolejne tajniki pracy oraz chętnie odpowiadały na zadawane im pytania. Każdy z uczestników na pamiątkę otrzymał moc upominków oraz gadżetów i dużo nowej wiedzy, która miejmy nadzieję przyczyni się do tego aby wakacje 2022 stały się najbezpieczniejszym wypoczynkiem od lat.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Marek Bagrowski – maratończyk, ogrodnik i nie tylko. Kim on jest?

W naszej gminie mieszka wielu ciekawych ludzi z pasją. Jedną z takich osób jest z pewnością Pan Marek Bagrowski.

(czytaj więcej)
0

Doświadczasz przemocy w rodzinie? Oto gdzie powinieneś się skontaktować

Pod bezpłatnym numerem telefonu 800 154 030 działa# Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia. Z konsultantami prawnymi i psychologiem można się spotkać osobiście w Toruniu lub skorzystać z porad prawnych udzielanych w wyznaczonych dniach, podczas comiesięcznych dyżurów w sześciu innych miastach naszego regionu.

(czytaj więcej)
0

Policja przestrzega przed upałami. Czym grozi zlekceważenie temperatury?

Policja przypomina, by w czasie jazdy, nie lekceważyć wysokich temperatur. Upał ma# wpływ na kierowców, ponieważ wysoka temperatura w aucie spowalnia reakcje kierowcy. Podczas podróży samochodem dbanie o odpowiednią temperaturę w aucie jest kluczowe dla naszego bezpieczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)