Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
14 kwietnia 2022

„Wywozimy tylko 3 punkty i kolejne doświadczenie”. Gryf na Lidze Orlika

fot. GKS Gryf Sicienko

fot. GKS Gryf Sicienko

W ostatni weekend w Janikowie drużyna orlików starszych z# Gryfa Sicienko zagrała kolejny turniej w ramach Ligi Orlika. Jak poszło naszym młodym piłkarzom?

W okrojonym składzie udało się rozpocząć pozytywnie. Gryf wygrał z Orłem Kcynią 3 do 2. Mecz był zacięty, ale dzięki strzelcom Szymonowi Grabskiemu, Fabianowi Szumotalskiemu i Piotrowi Kupskiemu gryfy zdołały zdobyć zwycięstwo. Niestety później nie poszło tak dobrze.

Drugi mecz z AP Reissą Inowrocław zaczął się ciężko, ponieważ przeciwnicy zdążyli w krótkim czasie strzelić pierwsze gole, zmuszając Sicienko do gonienia wyniku. Gryfowie walczyli zaciekle. Piotr Kupski trafił dwie bramki, Fabian Grosz jedną. Niestety zabrakło gola ma remis, w efekcie Gryf przegrał z wynikiem 4 do 3.

Pojedynek z gospodarzami – Unia Janikowo dawał nadzieje na sukces, ponieważ Fabian Grosz strzelił na początku pierwszą bramkę. Niestety orlicy z Janikowa wyciągnęli wnioski z wpadki i nadrobili stratę oraz zwyciężyli wynikiem 3 do 1.

Z całego turnieju Gryf Sicienko wyciągnął 3 punkty w rankingu i doświadczenie. Czas pokaże, czy ono zaprocentuje.

Źródło: GKS Gryf Sicienko

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

3 lata więzienia za pamiątkę! Na jakie souveniry zza granicy uważać?

Muszelka z plaży, oryginalny upominek, regionalna# wędlina… Czasem dopiero na granicy, okazuje się, że przewozimy towary, za które grozi nam w Polsce wysoka grzywna, albo# od 3 do 5 lat więzienia. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, warto poznać zarówno polskie prawo celne, jak i przepisy w kraju, do którego wyjeżdżamy.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Małżeństwa i rozwody na Kujawach i Pomorzu. GUS podał dane

W województwie kujawsko-pomorskim w# 2021 r. w porównaniu z 2020 r. zwiększyła się liczba zawartych małżeństw (o 11,7%).

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)