Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:
11 sierpnia 2022

60 tys. nagrody dla szkoły podstawowej. Pieniądze pójdą na sprzęt sportowy

fot. UG w Nowej Wsi Wielkiej

fot. UG w Nowej Wsi Wielkiej

Szkoła podstawowa im Powstańców Wielkopolskich otrzyma dofinansowanie w# wysokości 60 tys. zł. Pieniądze są za zwycięstwo w konkursie „Każdy dzień na medal”.

9 sierpnia 2022 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu organizowanego przez firmę Protect & Gamble „Każdy dzień na medal”.

Dzięki zaangażowaniu Wójta Gminy Nowa Wieś Wielka Pana Wojciecha Oskwarka oraz Prezesa Zarządu Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szabla Brzoza” Pana Mateusza Górskiego, a przede wszystkim dzięki głosom Państwa - Mieszkańców Gminy Nowa Wies Wielka i sympatyków Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie, projekt „Aktywuj sportową pasję” został wybrany jako zwycięski w województwie kujawsko-pomorskim!

Wygrana w konkursie oznacza, że Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie otrzyma dofinansowanie w wysokości 60 000,00 zł, przeznaczone na prowadzenie zajęć sportowych dla dzieci z klas I-III, oraz zakup sprzętu sportowego.

Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Brzozie, Panu Aleksandrowi Królikowskiemu za okazana przychylność i wyrażemie zgody na udział szkoły w konkursie i realizację projektu „Aktywuj sportową pasję”.

Materiał: UG w Nowej Wsi Wielkiej

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Wzrost płacy minimalnej w dwóch etapach. Ile wyniesie podwyżka?

W przyszłym roku najniższe wynagrodzenie wzrośnie w dwóch etapach. Od 1 stycznia płaca minimalna wynosić ma 4242 zł, a od 1 lipca – 4300 zł.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)