Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
17 października 2018

Altana stanęła w ogniu

fot. OSP Brzoza

fot. OSP Brzoza

17 października o godzinie 12:52 zastęp GBA został zadysponowany do Brzozy na ul. Powstańców Wielkopolskich. Powodem alarmu była paląca się altanka z ławkami do grillowania – informują strażacy z OSP Brzoza.

- Po dojeździe na miejsce zastaliśmy drewnianą konstrukcję objętą płomieniami. Z uwagi na gęstą zabudowę istniało niebezpieczeństwo, że ogień obejmie sąsiedni budynek mieszkalny oraz garaże i budynki stolarni – relacjonują przebieg zdarzenia. Strażacy gasili palący się obiekt oraz ochraniali budynki przyległe. - W wyniku wysokiej temperatury uszkodzeniu uległy rynny i podbitka w budynku mieszkalnym. Z tego powodu użyto kamerę termowizyjną, aby wykluczyć ewentualne zarzewia ognia pod pokryciem dachowym – wyjaśniają druhowie OSP Brzoza.

Oceń artykuł: 3 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)