Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
17 maja 2022

Blisko niespodzianki. Dobry mecz z mocnym rywalem

fot. GKS GRYF Sicineko

fot. GKS GRYF Sicineko

W piątkowy wieczór nasi Trampkarze udali się do Bydgoszczy na stadion Gwiazdy podjąć faworyta rozgrywek na ich boisku.

Cały zespół podszedł do spotkania mocno zmotywowany i skupiony, wiedząc, że czeka ich trudny bój zwłaszcza w defensywie. Co ciekawe już po 2 minutach mogło być 2:0 dla naszego zespołu. Najpierw po strzale Dejva piłkę z linii bramkowej wybił zawodnik gospodarzy, a w następnej akcji Bartas zdobywając bramkę faulował bramkarza. Po tym szokującym wręcz początku gospodarze otrząsnęli się i do końca pierwszej połowy szturmowali bramkę Gryfu. O prowadzeniu Gwiazdy 2:0 do przerwy zadecydowały dwa uderzenia zza pola karnego. Po przerwie i skutecznie wykonanym stałym fragmencie gry piłkę w bramce na raty umieścił Bartas i Gryf złapał kontakt z gospodarzami. Niestety chwila dekoncentracji w defensywie i bramka na 3:1 praktycznie pozbawiła naszego zespołu złudzeń. Mimo to bo dobrym pressingu założonym przez naszych zawodników gospodarze wpakowali piłkę do własnej bramki. Kilka ostatnich minut Gwiazda grała w osłabieniu ale mimo to udało się jej dowieźć zwycięstwo do końcowego gwizdka.

Nasz zespół trzeba pochwalić za mega walkę pomimo pojedynku z tak dobrym przeciwnikiem i bliskie sprawienie niespodzianki.

Materiał: Monika Lange /GKS GRYF Sicienko

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

3 lata więzienia za pamiątkę! Na jakie souveniry zza granicy uważać?

Muszelka z plaży, oryginalny upominek, regionalna# wędlina… Czasem dopiero na granicy, okazuje się, że przewozimy towary, za które grozi nam w Polsce wysoka grzywna, albo# od 3 do 5 lat więzienia. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, warto poznać zarówno polskie prawo celne, jak i przepisy w kraju, do którego wyjeżdżamy.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Małżeństwa i rozwody na Kujawach i Pomorzu. GUS podał dane

W województwie kujawsko-pomorskim w# 2021 r. w porównaniu z 2020 r. zwiększyła się liczba zawartych małżeństw (o 11,7%).

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)