Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
02 listopada 2018
Liga Orlika

Gryf zdecydowanym liderem

Fot. Powierzone

Fot. Powierzone

Orlicy Gryfu Sicienko prowadzeni przez trenera Cypriana Domerackiego wygrali zdecydowanie w rozgrywkach Ligi Orlika.

Nasz zespół w sześciu meczach zdobył komplet osiemnastu punktów. Kolejne mecze rozegrają na wiosnę. W przerwie zimowej Orlicy z Sicienka zagrają w Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze Orlika.

Tabela:

1. Gryf Sicienko 18 pkt

2. Czarni Nakło 6 pkt

3. Pelikan Szubin 3 pkt

Skład Gryfu: Hubert Buller, Dawid Adrych, Igor Gabrychowicz, Piotr Brazowski, Jakub Gonciarz, Bartłomiej Guziołek, Tomasz Derdziński, Tobiasz Proch, Nikodem Proch, Szymon Knut, Dawid Kobierski, Piotr Werra, Wiktor Chojnowski. Trener Cyprian Domeracki.

materiał: WW

Oceń artykuł: 0 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)