Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
11 grudnia 2018
Na konkurs nadesłano 86 fotografii

Jury oceniło wspaniałe prace

Fot. GOK Nowa Wieś Wielka

Fot. GOK Nowa Wieś Wielka

Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Wielkiej zorganizował zabawę dla dzieci.# Impreza połączona była z wystawą zdjęć z konkursu fotograficznego „Mój zwierzak w obiektywie” oraz podsumowaniem akcji „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę w schronisku”.

W trakcie wesołej zabawy, jury w składzie: Joanna Kin (gminna radna), Tomasz Herman (wiceprzewodniczący rady gminy) oraz Krzysztof Tomczyk (zawodowy fotograf), oceniało 86. wspaniałych i przepięknych prac, które wpłynęły na konkurs. Wyniki ogłoszono na zakończenie mikołajkowej imprezy. Przyznano miejsca w kolejności:

I - Angela Antzoulatos (zdjęcie nr 82),

II - Kamila Domagała (zdjęcie nr 71),

III - Wojciech Pachocki (zdjęcie nr 66),

IV - Beata Sieradzka (zdjęcie nr 83),

V - Zuzanna Rudzka (zdjęcie nr 39),

VI - Machał Florek (zdjęcie nr 77).

Wyróżniono Sławomira Wełnitza (zdjęcie nr 52) oraz Wojciecha Świtałę (zdjęcie nr 49). Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Wielkiej. Wszyscy uczestnicy konkursu (28 osób) otrzymali pamiątkowe dyplomy, oraz słodkie upominki od Aleksandry Antzoulatos.

Materiał: GOK Nowa Wieś Wielka

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)