Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
22 czerwca 2022

Karambol na DK 25! Na pomoc wysłano śmigłowiec LPR!

fot. OSP Wtelno/ OSP Gościeradz

fot. OSP Wtelno/ OSP Gościeradz

Zderzyły się ze sobą aż 4 samochody osobowe w Gościeradzu. W tym groźnym# zdarzeniu uczestniczyło w sumie 9 osób, w tym dwoje dzieci. Na pomoc wysłano śmigłowiec LPR.

Do zdarzenia doszło wczoraj (21 czerwca), około godz. 15:40 w Gościeradzu na drodze DK 25. Do karambolu zadysponowano straż pożarną z OSP Wtelno, OSP Gościeradz i PSP JRG 3. Działania prowadziła też policja i ZRM.

Z informacji przekazanych na portalu społecznościowym OSP Gościeradz – w zdarzeniu uczestniczyło w sumie 9 osób, w tym 2 dzieci. Dla nich zadysponowano śmigłowiec LPR, jednak jak się okazało, ich działanie ograniczyło się jedynie do przybycia na miejsce zdarzenia. Nikt nie został hospitalizowany.

Z ustaleń przekazanych przez kom. Lidię Kowalską z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz, przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości przez kobietę kierującą skodą, która później uderzyła w audi, te w kolejne audi i toyotę. Zdarzenie zostało zaliczone do kolizji, a kobieta została ukarana mandatem karnym.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

3 lata więzienia za pamiątkę! Na jakie souveniry zza granicy uważać?

Muszelka z plaży, oryginalny upominek, regionalna# wędlina… Czasem dopiero na granicy, okazuje się, że przewozimy towary, za które grozi nam w Polsce wysoka grzywna, albo# od 3 do 5 lat więzienia. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, warto poznać zarówno polskie prawo celne, jak i przepisy w kraju, do którego wyjeżdżamy.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Małżeństwa i rozwody na Kujawach i Pomorzu. GUS podał dane

W województwie kujawsko-pomorskim w# 2021 r. w porównaniu z 2020 r. zwiększyła się liczba zawartych małżeństw (o 11,7%).

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)