Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:
02 grudnia 2022

Kiedy wybudują sieć wodociągową? Nie ma zgody właścicieli

fot. pixabay

fot. pixabay

Na razie nie wiadomo, kiedy rozpocznie się budowa sieci wodociągowej #w Samociążku na ul. Przy Zaporze. Wykonawca nie uzyskał jeszcze zgody od wszystkich właścicieli działki przy ulicy Tymiankowej.

Podczas sesji Rady Miejskiej w Koronowie (31 sierpnia), radna Małgorzata Szymczak zapytała władze miejskie o ważną inwestycję w Samociążku. – Na jakim etapie jest obecnie realizowane zadanie inwestycyjne pn.: „Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Samociążek – ul. Przy Zaporze? – zapytała.

Niestety, burmistrz Koronowa nie miał dobrych wieści. – W odpowiedzi na pani zapytanie (…) dotyczące realizacji inwestycji gminnej pod nazwą „Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Samociążek ul. Przy Zaporze” informuję, iż wykonany został projekt zagospodarowania terenu na ww. sieć. Na chwilę obecną nie jest możliwe uzyskanie pozwolenia na budowę z uwagi na fakt, że wykonawca nie uzyskał zgody od wszystkich właścicieli działki drogowej przy ul. Tymiankowej w Samociążku – odpowiedział burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

„Należy nieustanie patrzeć w przyszłość”. Rozmowa z Tomaszem Rudnym

16 maja w wieku 66 lat zmarła Regina Osińska, długoletnia# dyrektor Soleckiego Centrum Kultury. Z tego względu pzani burmistrz Solca Kujawskiego Teresa Substyk ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora SCK.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

„Do wszystkiego doszedłem własną pracą” – rozmowa z Jerzym Jurkiem Gotowskim

Jerzy Jurek Gotowski jest założycielem i jedynym właścicielem# Transand Firmy Transportowo-Budowlanej, która działa na rynku nieprzerwanie od 1991 r. Przedsiębiorca z Nekli (gmina Dobrcz) wielokrotnie był wyróżniany za działalność biznesową, charytatywną, jak i sportową.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)