Dziś mamy 14 sierpnia 2022, niedziela, imieniny obchodzą:
10 stycznia 2022

Kolosalne zwycięstwo orlików z Sicienka. Trzy mecze i siedem hat tricków

fot. GKS Gryf Sicienko

fot. GKS Gryf Sicienko

Drużyna orlików starszych z GKS Gryf Sicienko wkroczyła z# przytupem w piłkarski nowy rok. Odniosła trzy pewne zwycięstwa w Kujawsko-Pomorskiej Halowej Lidze Orlika.

W trzecim turnieju, który rozgrywany był w Bydgoszczy, drużyna z Sicienka zagrała z AP Reissa 2011 Bydgoszcz, Polonią 2012 Bydgoszcz i Wdą Świecie.

Pierwszy pojedynek Gryf zagrał z Polonią. Zakończyło się na monumentalnym dla Gryfu 16 do 0. Cztery bramki strzelił Michał Rosa, po hat tricku zdobyli Piotr Kupski, Szymon Grabski i Fabian Szumotalski. Jednego gola trafił Szymon Ratajczyk, a całą resztę bramek strzeił Fabian Grosz.

Drugi mecz Gryf zagrał przeciwko Reissy. W tym starciu Piotr Kupski zdobył dwa hat tricki. Szymon Grabski trafił dwa gole a Michał Rosa jednego. Gryf wygrał 9 do 2.

Ostatni mecz z Gryfem zagrała Wda Świecie i podobnie jak poprzednicy przegrała. Gryf zakończył zawody wygraną 7 do 3. Tym razem hat tricka strzelił Szymon Grabski. Piotr Kupski uzyskał dwa gole a Michał Roza z Piotrem Bartysiem trafili po jednej bramce.

W drużynie grali: 

  • Michał Mazalon,
  • Szymon Grabski,
  • Fabian Grosz,
  • Fabian Szumotalski,
  • Michał Rosa,
  • Piotr Kupski,
  • Piotr Bartyś,
  • Szymon Ratajczyk,
  • Franek Wójcik.

Trenował ich Bartek Michałek.

Źródło: GKS Gryf Sicienko

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Marek Bagrowski – maratończyk, ogrodnik i nie tylko. Kim on jest?

W naszej gminie mieszka wielu ciekawych ludzi z pasją. Jedną z takich osób jest z pewnością Pan Marek Bagrowski.

(czytaj więcej)
0

Doświadczasz przemocy w rodzinie? Oto gdzie powinieneś się skontaktować

Pod bezpłatnym numerem telefonu 800 154 030 działa# Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia. Z konsultantami prawnymi i psychologiem można się spotkać osobiście w Toruniu lub skorzystać z porad prawnych udzielanych w wyznaczonych dniach, podczas comiesięcznych dyżurów w sześciu innych miastach naszego regionu.

(czytaj więcej)
0

Policja przestrzega przed upałami. Czym grozi zlekceważenie temperatury?

Policja przypomina, by w czasie jazdy, nie lekceważyć wysokich temperatur. Upał ma# wpływ na kierowców, ponieważ wysoka temperatura w aucie spowalnia reakcje kierowcy. Podczas podróży samochodem dbanie o odpowiednią temperaturę w aucie jest kluczowe dla naszego bezpieczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)