Dziś mamy 4 października 2022, wtorek, imieniny obchodzą:
05 sierpnia 2022

Łucznicy ze „Zrywu” na Jarmarku Cysterskim. Promowali swój sport

fot. ULKS ZRYW Dobrcz

fot. ULKS ZRYW Dobrcz

Na zaproszenie burmistrza Patryka Mikołajewskiego, klub# ULKS ZRYW Dobrcz wziął udział w Jarmarku Cysterskim, który odbył się w Koronowie.

Klub promował łucznictwo klasyczne, zachęcając uczestników jarmarku, do spróbowania własnych sił w strzelaniu z łuku. Chętni celowali do stojących tarcz, gdzie byli obserwowani przez zawodników „Zrywu”. Wśród nich byli między innymi Weronika Siwiak, Arkadiusz Smoliński i Kacper Żurk, kolejno Mistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Mistrza Polski i medalisty Mistrzostw Polski Seniorów.

Jak klub poinformował na swoim portalu społecznościowym „[...] stanowisko łucznicze cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przez blisko cztery godziny kolejka chętnych nie malała, a nasi zawodnicy udzielali instruktażu strzelania z łuku”

O samym jarmarku pisaliśmy tutaj.

Źródło: ULKS ZRYW Dobrcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Marek Bagrowski – maratończyk, ogrodnik i nie tylko. Kim on jest?

W naszej gminie mieszka wielu ciekawych ludzi z pasją. Jedną z takich osób jest z pewnością Pan Marek Bagrowski.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Rocznica wybuchu 2. wojny światowej. O historii strażackiego ruchu oporu

1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Od pierwszych godzin wojny hitlerowskie wojska bombardowały miasta, zakłady przemysłowe# oraz linie komunikacyjne powodując wiele pożarów. Straże pożarne na terenie całego kraju podjęły akcje gaśnicze oraz ratunkowe min. poszukując ludzi w gruzach zniszczonych budynków. Wraz z wycofywaniem się wojsk polskich władze wojskowe rozkazały strażom pożarnym ewakuację z zajmowanych przez hitlerowców miejscowości. Jednostki straży pożarnych przemieszczając się wzmacniały straże z terenów centralnej i wschodniej Polski.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)