Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
1 grudnia 2018

Mistrz arytmetyki

Fot. Powierzone

Fot. Powierzone

Dnia 1 grudnia br. w Zespole Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku odbył się XVI Powiatowy Konkurs Matematyczny „Mistrz Arytmetyki”.

Patronat honorowy nad konkursem objęły: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Starostwo Powiatowe oraz Radni Gminy Dąbrowa Chełmińska. W konkursie udział wzięli uczniowie klas IV – VIII szkół podstawowych z powiatu bydgoskiego i rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowali: Paweł Orzechowski kl. IVd, Bartosz Roszak kl. Vd, Marta Paciorek kl. VIc, Maksymilian Polkowski kl. VIc, Marcin Erdmann kl. VIIb, Jakub Kamiński kl. VIIb. Każdy uczeń przez 120 minut zmagał się ze 100 zadaniami arytmetycznymi.

Miło nam poinformować, że tytuł „Mistrza Arytmetyki“ otrzymali uczniowie naszej szkoły:

Marcin Erdmann II miejsce w kategorii klas VII (opiekun Honorata Pańka)

Jakub Kamiński III miejsce w kategorii klas VII (opiekun Honorata Pańka)

Paweł Orzechowski wyróżnienie w kategorii klas IV (opiekun Irena Jędrusik)

Laureaci XVI Powiatowego Konkursu Matematycznego „Mistrz Arytmetyki” otrzymali medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci książek, słuchawek, sprzętu sportowego czy gier planszowych. Na każdego uczestnika czekał także słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku.

Laureatom gratulujemy sukcesu, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Materiał: Honorata Pańka

Oceń artykuł: 6 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)