Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:
13 stycznia 2023

Muzycy urzekli swym występem. Wyjątkowy koncert noworoczny

fot. Gminny Ośrodek Kultury Dobrcz

fot. Gminny Ośrodek Kultury Dobrcz

Wyjątkowy koncert noworoczny odbył się wczoraj, 12 stycznia 2023 r. w GOK w Dobrczu.

Na scenie, przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego, wybrzmiały najpiękniejsze utwory muzyki operetkowej, musicalowej oraz filmowej.

Wspaniałe wykonanie instrumentalne utworów w połączeniu z pięknymi głosami solistów okraszone zostało subtelnym dowcipem konferansjera jak i artystów.

Zarówno wokaliści, jak i muzycy urzekli swym występem licznie przybyłych gości. Wypełniona po brzegi sala widowiskowa GOK ożyła wraz ze śpiewem i brawami żywo reagującej publiczności, która śpiewała wraz z wykonawcami, a na zakończenie biła brawa na stojąco.

Dziękujemy, że koncertowo zechcieliście Państwo rozpocząć z nami rok 2023 r. Niech będzie tak piękny i pełen pozytywnych emocji, jak wczorajszy koncert.

Materiał: Gminny Ośrodek Kultury Dobrcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

„Należy nieustanie patrzeć w przyszłość”. Rozmowa z Tomaszem Rudnym

16 maja w wieku 66 lat zmarła Regina Osińska, długoletnia# dyrektor Soleckiego Centrum Kultury. Z tego względu pzani burmistrz Solca Kujawskiego Teresa Substyk ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora SCK.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

„Do wszystkiego doszedłem własną pracą” – rozmowa z Jerzym Jurkiem Gotowskim

Jerzy Jurek Gotowski jest założycielem i jedynym właścicielem# Transand Firmy Transportowo-Budowlanej, która działa na rynku nieprzerwanie od 1991 r. Przedsiębiorca z Nekli (gmina Dobrcz) wielokrotnie był wyróżniany za działalność biznesową, charytatywną, jak i sportową.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)