Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:
28 listopada 2022

Nowy radiowóz dla policjantów. Wójt przekazał kluczyki

fot. pow.

fot. pow.

Wójt Gminy Nowa Wieś Wielka, Pan# Wojciech Oskwarek przekazał na ręce Komendanta Komisariatu Policji Bydgoszcz – Wyżyny mł. insp. Adama Jarosza kluczyki i dokumenty do nowego radiowozu współfinansowanego przez gminę. Kia Sportage będzie służyła policjantom w trakcie codziennej służby w Gminie Nowa Wieś Wielka.

W miniony piątek (25.11.2022) odbyło się oficjalne przekazanie nowego oznakowanego radiowozu Kia Sportage funkcjonariuszom Komisariatu Policji Bydgoszcz – Wyżyny pełniącym służbę na terenie gminy Nowa Wieś Wielka. Przekazanie odbyło się przed Urzędem Gminy Nowa Wieś Wielka, gdyż auto zostało zakupione dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych, które częściowo sfinansowały przedsięwzięcie, pozostała część pochodziła z budżetu Policji.

W przekazaniu pojazdu wzięli udział: Pan Wojciech Oskwarek - Wójt Gminy, Pan Waldemar Owczarzak - Przewodniczący Rady Gminy, Pan Leszek Latosiński - Sekretarz Gminy, Pani Dorota Wydran - Skarbnik Gminy, Pan Michał Derkowski - Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych, spraw obronnych, bezpieczeństwa publicznego i bhp, mł. insp. Adam Jarosz - Komendant Komisariatu Policji Bydgoszcz – Wyżyny, nadkom. Michał Gosch - Zastępca Komendanta Komisariatu Policji Bydgoszcz – Wyżyny oraz dzielnicowi pełniący służbę na terenie gminy st. asp. Adam Boniewicz oraz asp. Tomasz Gołębiewski.

Materiał: Anna Noworyta

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

„Należy nieustanie patrzeć w przyszłość”. Rozmowa z Tomaszem Rudnym

16 maja w wieku 66 lat zmarła Regina Osińska, długoletnia# dyrektor Soleckiego Centrum Kultury. Z tego względu pzani burmistrz Solca Kujawskiego Teresa Substyk ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora SCK.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

„Do wszystkiego doszedłem własną pracą” – rozmowa z Jerzym Jurkiem Gotowskim

Jerzy Jurek Gotowski jest założycielem i jedynym właścicielem# Transand Firmy Transportowo-Budowlanej, która działa na rynku nieprzerwanie od 1991 r. Przedsiębiorca z Nekli (gmina Dobrcz) wielokrotnie był wyróżniany za działalność biznesową, charytatywną, jak i sportową.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)