Dziś mamy 28 stycznia 2023, sobota, imieniny obchodzą:
05 stycznia 2023

Nowy radiowóz dla policjantów z Koronowa. Sfinansowany przez trzy gminy

fot. pow.

fot. pow.

Nowy oznakowany radiowóz marki Kia Ceed #wzbogaci flotę Komisariatu Policji w Koronowie. Dzięki współpracy z włodarzami trzech gmin Koronowa, Dobrcza i Sicienka pozyskano środki, które pozwoliły na zakup samochodu.

W dniu 30.12.2022 na terenie Komisariatu Policji w Koronowie odbyło się przekazanie nowego radiowozu. Flota komisariatu zyskała radiowóz z silnikiem benzynowym o pojemności 1.5 wyprodukowany w 2022 roku, który posiada już nowe oznakowanie.

W wydarzeniu wzięli udział: Burmistrz Koronowa Pan Patryk Mikołajewski, Wójt Gminy Sicienko Pan Piotr Chudzyński, wójt Gminy Dobrcz Pan Andrzej Berdych, Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy inspektor Witold Markiewicz oraz Komendant Komisariatu w Koronowie mł. insp. Tomasz Meyze wraz ze swoim Zastępcą nadkom. Arturem Antczakiem.

Przyjmując kluczyki do nowego radiowozu, Komendant mł. insp. Tomasz Meyze podziękował zaproszonym gościom za sfinansowanie zakupu samochodu. Szef koronowskich policjantów wyraził również wdzięczność za dotychczasową współpracę oraz za zaangażowanie i wsparcie wielu przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gmin.

Inwestycja w policyjny tabor z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w gminach oraz polepszenia komfortu pracy policjantów.

Życzymy użytkującym nowy radiowóz policjantom szerokiej i bezpiecznej drogi.

Materiał: mł.asp. Sandra Mindak / KP w Koronowie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

„Należy nieustanie patrzeć w przyszłość”. Rozmowa z Tomaszem Rudnym

16 maja w wieku 66 lat zmarła Regina Osińska, długoletnia# dyrektor Soleckiego Centrum Kultury. Z tego względu pzani burmistrz Solca Kujawskiego Teresa Substyk ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora SCK.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

„Do wszystkiego doszedłem własną pracą” – rozmowa z Jerzym Jurkiem Gotowskim

Jerzy Jurek Gotowski jest założycielem i jedynym właścicielem# Transand Firmy Transportowo-Budowlanej, która działa na rynku nieprzerwanie od 1991 r. Przedsiębiorca z Nekli (gmina Dobrcz) wielokrotnie był wyróżniany za działalność biznesową, charytatywną, jak i sportową.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)