Dziś mamy 4 października 2022, wtorek, imieniny obchodzą:
15 września 2022

Policjanci zabezpieczali Rodzinny Rajd Rowerowy

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Dzielnicowi z gminy Dobrcz zabezpieczali w minioną sobotę (10.09.2022) Rodzinny# Rajd Rowerowy na trasie Kozielec- Suponin. Policjanci dbali o bezpieczeństwo 70 uczestników, wcześniej omawiając z cyklistami zasady prawidłowego poruszania się po drodze.

Miniona sobota (10 września) upłynęła mieszkańcom gminy Dobrcz na uczestnictwie w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. Uczestniczyło w nim 70 osób- dorosłych i dzieci. Wśród cyklistów byli również przedstawiciele lokalnych samorządów. Całe przedsięwzięcie zorganizowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych chcąc propagować zdrowe formy spędzania czasu wolnego.

Nad bezpieczeństwem uczestników rajdu czuwali dzielnicowi z gminy Dobrcz. Przed rozpoczęciem policjanci omówili z cyklistami zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, po czym wszyscy wyruszyli na trasę Kozielec – Suponin, by w konsekwencji bezpiecznie dotrzeć do celu i na sportowo kontynuować zabawę biorąc udział w innych sportowych aktywnościach.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Marek Bagrowski – maratończyk, ogrodnik i nie tylko. Kim on jest?

W naszej gminie mieszka wielu ciekawych ludzi z pasją. Jedną z takich osób jest z pewnością Pan Marek Bagrowski.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Rocznica wybuchu 2. wojny światowej. O historii strażackiego ruchu oporu

1 września 1939 r. wojska niemieckie przekroczyły granice Polski, rozpoczynając II wojnę światową. Od pierwszych godzin wojny hitlerowskie wojska bombardowały miasta, zakłady przemysłowe# oraz linie komunikacyjne powodując wiele pożarów. Straże pożarne na terenie całego kraju podjęły akcje gaśnicze oraz ratunkowe min. poszukując ludzi w gruzach zniszczonych budynków. Wraz z wycofywaniem się wojsk polskich władze wojskowe rozkazały strażom pożarnym ewakuację z zajmowanych przez hitlerowców miejscowości. Jednostki straży pożarnych przemieszczając się wzmacniały straże z terenów centralnej i wschodniej Polski.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)