Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
14 grudnia 2018
Wieczerza wigilijna „Wrzosu”

Przy stołach było gwarno i wesoło

Fot. Bożena Sas

Fot. Bożena Sas

Koniec 2018 roku zbliża się wielkimi krokami. Przed nami Święta Bożego Narodzenia. W dniu 14 grudnia w restauracji Gastro-Naft Seniorzy z klubu „Wrzos” i zaproszeni goście spotkali się na Wieczerzy Wigilijnej.

Przewodniczący Klubu Seniorów „Wrzos” Czesław Lipka powitał seniorów i gości w osobach: wójta gminy Wojciecha Oskwarka, ks. kanonika Michała Stolarskiego i ks. Michała Hinza, dyrektor GOPS Grażynę Wojtera-Moskal, kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy Annę Wieloszyńską, dyrektora GOK Włodzimierza Tomczaka, sołtysa Nowej Wsi Wielkiej Wiesławę Słaboszewską oraz seniorów honorowych: Łucję i Henryka Cwierdzińskich, Genowefę i Czesława Racinowskich, Marię Moskal i Zofię Pachut, życząc przybyłym zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2019 Roku.

Zaproszeni goście złożyli seniorom życzenia Świąteczne i Noworoczne, następnie wszyscy podzielili się opłatkiem. W tym dniu przypadły również urodziny naszej koleżanki Reni Nowickiej, której złożyliśmy życzenia, wręczyliśmy kwiaty oraz zaśpiewaliśmy tradycyjne 100 lat.

Zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy wigilijnej delektując się smacznymi potrawami. Wesoło śpiewaliśmy kolędy. Spotkanie wigilijne upłynęło w bardzo miłej rodzinnej atmosferze.

Materiał: Czesław Lipka

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)