Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
23 maja 2024

Reprezentacja Zespołu Szkół u Starosty. Powodem turniej BRD

fot. Powiat Bydgoski

fot. Powiat Bydgoski

Wczoraj na zaproszenie Starosty Bydgoskiego Piotr Kozłowski do siedziby Starostwa# przybyła reprezentacja Zespółu Szkół - Sobieskiego 16 m.in. Dyrektor Katarzyna Żubik, Trener - Opiekun Piotr Mitera oraz uczniowie Oliwia Bąk, Radosław Szreder i Sebastian Megger. Podczas spotkania, Starosta wyraził swoje uznanie dla osiągnięć uczniów, którzy zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej w Finale Wojewódzkim XLV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, jednocześnie kwalifikując się do etapu Ogólnopolskiego.

Był to również czas rozmów o przyszłości i o samym konkursie.

Uczniowie poinformowali, że w dniu 12 czerwca br. w miejscowości Owidz (województwo pomorskie) odbędzie się część teoretyczna. Natomiast w dniu 13 czerwca br. w Starogardzie Gdańskim odbędzie się część praktyczna.

Spotkanie zakończyło się życzeniami powodzenia w nadchodzących zmaganiach na szczeblu krajowym oraz wręczeniem drobnych upominków.

Trzymamy kciuki!

Materiał: Powiat Bydgoski

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)