Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
06 października 2018

Reprezentacja na medal

fot. Sebastian Zwiewka

fot. Sebastian Zwiewka

6 października uczniowie Szkoły Podstawowej w Białych Błotach im. J. Verne`a wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Gminy w Indywidualnych Biegach Przełajowych rocznik 2003-2005.

Słoneczna pogoda oraz znakomite humory dopisywały naszym biegaczom. Na otwartych Mistrzostwach Gminy stawiły się również reprezentanci z szkół z Łochowa, Gąsawy i Przyłęk. Nasza reprezentacja spisała się na medal. Marzena Rozpędzik zdobyła drugie miejsce, a zaraz za podium na 4 miejscu uplasowała się Natalia Waldon. 7 miejsce wywalczyła Chabecka Martyna. Wśród chłopców na najwyższym miejscu podium stanął Damian Karow, a na trzecim miejscu uplasował się Filip Malendowicz, zaraz za nim na miejscu 4 Brodala Maksym, 5 miejsce Stelmacher Norbert, 6 miejsce Glaza Mateusz, 7 miejsce Jasiecki Milan, 9 miejsce Pączka Paweł, a pierwszą dziesiątkę zamykał Sebastian Nalazek.

Zarówno dziewczyny, jak i chłopcy z pierwszej piątki w swoich grupach wiekowych będą startować 11 października w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu. Opiekunowie: Małgorzata Czeleń, Sebastian Zwiewka, Angelika Kowalska.

 

materiał: Sebastian Zwiewka

Oceń artykuł: 0 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)