Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
14 listopada 2018

Roboty zakończone

 fot. Powierzone

fot. Powierzone

Powiat Bydgoski odebrał oficjalnie roboty budowlane polegające na termomodernizacji budynku przy ul. 29 listopada 7, w którym mieści się Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych oraz gminne Gimnazjum Publiczne nr 2 w Solcu Kujawskim.

Zakres prac został zrealizowany przez spółkę PROMAR z Bydgoszczy. Obejmował on ocieplenie ścian, wymianę stolarki okiennej i instalacji C.O. Przy okazji odnowiono wejścia do obu szkół oraz wymieniono drzwi wejściowe na spełniające wymagania ochrony przeciwpożarowej. Sprawdziliśmy – w obu szkołach jest ciepło i przyjemnie, co z pewnością ułatwi uczniom przyswajanie nowej wiedzy. Budynek po odmalowaniu stał się wizytówką ulicy 29 listopada w Solcu Kujawskim.

Koszt modernizacji to 2,1 mln zł. Powiat uzyskał dofinansowanie w kwocie 1,3 mln zł. Około 450 tys. zł przekazała solecka gmina.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)