Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
15 października 2018

Sicienko górą

KP

KP

Para brydżystów z Sicienka z dużą przewagą zwyciężył w turnieju brydżowym w Nakle.

15 października w strzelnicy w SP nr 4 w Nakle rozegrano turniej brydżowy zaliczany do klasyfikacji generalnej Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2018. Wystąpiło osiem par z Nakła, Mroczy, Rościmina i Sicienka. Grano na zapis maksymalny.

Przed rozpoczęciem turnieju, brydżystów odwiedził Jerzy Toczko członek zarządu firmy Eurobac, która jest teraz tytularnym sponsorem trzecioligowej drużyny Czarni Eurobac Nakło. Jerzy Toczko, który kiedyś również regularnie grał w brydża, życzył nakielskim brydżystom sukcesów.

Nakielanie byli wyjątkowo gościnni. Najlepszą parą turnieju okazała się duet z Sicienka Krzysztof Dembek i Włodzimierz Suchodolski, który wygrał z dużą przewagą - 64.88%. Na drugim miejscu uplasowała się para Stefan Kamiński (Mrocza) i Zdzisław Świtalski (Nakło) - 58.93%. Trzecie miejsce zajął duet Ziemowit Brzykcy i Krzysztof Popczyński (Czarni Eurobac Nakło) - 53.57%. Turniej sędziował Ludwik Pazderski.

Oceń artykuł: 0 0
udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)