Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
13 października 2018
Dzień Edukacji Narodowej w SP Białe Błota

Świętowali nauczyciele

fot. Gmina Białe Błota

fot. Gmina Białe Błota

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12 października w szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Białe Błota odbyły się uroczystości związane z tym świętem.

W Szkole Podstawowej im Juliusza Verne`a w Białych Błotach już od samego rana panował uroczysty i podniosły nastrój. Tuż po godzinie 13 w sali gimnastycznej rozpoczęła się uroczystość związana z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Przybyli zaproszeni goście, rodzice i uczniowie, licznie zgromadzone grono pedagogiczne i pracownicy administracyjni. Dyrektor Danuta Ferenstain w swoim wystąpieniu nawiązała do roli, jaką pełnią nauczyciele w wychowaniu i nauczaniu młodego pokolenia. Życzyła satysfakcji z wykonywanego zawodu, pogody ducha i zdrowia. Przywołała pamięć nieżyjącego już nauczyciela Henryka Feddera i zaprosiła na specjalną wystawę poświęconą śp Henrykowi. Do życzeń dołączył się również Zastępca Wójta Gminy Białe Błota Jan Jaworski, który życzył wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty radości z pracy – docenienia przez uczniów, rodziców, współpracowników, a także przełożonych. Uroczystość uświetniły występy występy wokalne szkolneg chóru „Chanson”.

materiał: Gmina Białe Błota

Oceń artykuł: 9 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)