Dziś mamy 13 sierpnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:
09 grudnia 2021

Teatralna grupa wędrowała po szkołach. Dzieci miały dużo uciechy

fot. GOK w Dobrczu

fot. GOK w Dobrczu

Z powodu troski o dobro i zdrowie dzieci Gminny Ośrodek Kultury w# Dobrczu postanowił w tym roku inaczej podejść do sprawy Mikołajek. Zamiast organizować spotkanie w sali, GOK zdecydował się na wynajęcie grupy teatralnej, która odwiedziła wszystkie szkoły podstawowe w gminie Dobrcz.

Mikołajki już, za nami. Jak co roku najbardziej czekają na nie najmłodsi mieszkańcy naszej gminy. Każde dziecko chciałoby znaleźć prezent w swoim bucie lub skarpetce, a już na pewno chciałoby spotkać się z Mikołajem.

Dbając o dobro i zdrowie dzieci w tym roku mikołajkowe spotkanie nie odbyło się na sali GOK. Postanowiliśmy zrobić najmłodszym prezent, z którego będzie mogło skorzystać jak najwięcej dzieci. Dlatego w dniach 6-7 grudnia, we wszystkich szkołach podstawowych Gminy Dobrcz, odbyło się mikołajkowe przedstawienie teatralne w wykonaniu Grupy T z Torunia. Niezwykle pouczający, ale i komediowy spektakl sprawił dzieciom mnóstwo radości. Nie był to jednak koniec niespodzianek (o jednym z występów pisaliśmy tutaj). Po przedstawieniu dzieci odwiedził Mikołaj, z którym najmłodsi wykonywali sobie pamiątkowe fotografie.

Jeżeli ktoś nie miał możliwości spotkać się z Mikołajem, zapraszamy do GOK w piątek 17 grudnia. Podczas świątecznego kiermaszu rękodzieła w godzinach od 17: 00-19: 00, będzie można spotkać się z Mikołajem, wykonać pamiątkowe zdjęcie oraz zostawić list z prośbą o gwiazdkowe upominki. Mikołaj przekaże wszystkie listy do Fabryki zabawek.

Materiał: GOK w Dobrczu/red.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Marek Bagrowski – maratończyk, ogrodnik i nie tylko. Kim on jest?

W naszej gminie mieszka wielu ciekawych ludzi z pasją. Jedną z takich osób jest z pewnością Pan Marek Bagrowski.

(czytaj więcej)
0

Doświadczasz przemocy w rodzinie? Oto gdzie powinieneś się skontaktować

Pod bezpłatnym numerem telefonu 800 154 030 działa# Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia. Z konsultantami prawnymi i psychologiem można się spotkać osobiście w Toruniu lub skorzystać z porad prawnych udzielanych w wyznaczonych dniach, podczas comiesięcznych dyżurów w sześciu innych miastach naszego regionu.

(czytaj więcej)
0

Policja przestrzega przed upałami. Czym grozi zlekceważenie temperatury?

Policja przypomina, by w czasie jazdy, nie lekceważyć wysokich temperatur. Upał ma# wpływ na kierowców, ponieważ wysoka temperatura w aucie spowalnia reakcje kierowcy. Podczas podróży samochodem dbanie o odpowiednią temperaturę w aucie jest kluczowe dla naszego bezpieczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)