Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:
27 września 2022

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Przyleciał LPR

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Ciężarówka zderzyła się z osobówką. W wyniku zdarzenia kierowca samochodu osobowego był zakleszczony w pojeździe. Konieczna była pomoc śmigłowca LPR.

Do zdarzenia doszło 23 września na drodze DK10, na 283 kilometrze, około godz. 10:30. – Kierowca „TIR-a” z nieustalonych przyczyn wjechał na przeciwległy pas ruchu i bokiem zderzył się z nadjeżdżającym samochodem osobowym marki Toyota – przekazała kom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP Bydgoszcz.

Na miejsce wezwano straż pożarną z lotniczym pogotowiem ratunkowym. – Kierowca samochodu osobowego został zakleszczony. Zadania pierwszego zastępu polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, wycięciu kierowcy z rozbitego auta oraz przekazaniu poszkodowanego lotniczemu pogotowiu ratunkowemu – przekazali strażacy z OSP Solec Kujawski, na swoim portalu społecznościowym. Kierowca toyoty odniósł poważne obrażenia i trwa jego leczenie w bydgoskim szpitalu uniwersyteckim im. A. Jurasza.

Na czas prowadzenia działań, droga była zablokowana, a ruch drogowy policja kierowała przez park przemysłowy w Bydgoszczy i ulicę Kujawską. Na razie nadal toczy się postępowanie w tej sprawie.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Dominik, w dniu 28-09-2022 16:03:56 napisał:

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

„Należy nieustanie patrzeć w przyszłość”. Rozmowa z Tomaszem Rudnym

16 maja w wieku 66 lat zmarła Regina Osińska, długoletnia# dyrektor Soleckiego Centrum Kultury. Z tego względu pzani burmistrz Solca Kujawskiego Teresa Substyk ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora SCK.

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

„Do wszystkiego doszedłem własną pracą” – rozmowa z Jerzym Jurkiem Gotowskim

Jerzy Jurek Gotowski jest założycielem i jedynym właścicielem# Transand Firmy Transportowo-Budowlanej, która działa na rynku nieprzerwanie od 1991 r. Przedsiębiorca z Nekli (gmina Dobrcz) wielokrotnie był wyróżniany za działalność biznesową, charytatywną, jak i sportową.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)