Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:

Ogłoszenia i komunikaty

Kupisz karmę – wesprzesz Loco!

Do dalszego szkolenia psa Loco, strażacy z Gościeradza potrzebują pieniędzy. I mają sposób by je pozyskać.

(czytaj więcej)
11 listopada 2018 0

Dąbrowa zagra w święto

Znamy termin pierwszej kolejki ligi U-10 w futsalu. Zespół LKS Dąbrowa Chełmińska, czyli podopieczni Bartka Wesołowski zainaugurują rozgrywki na hali 11 listopada.

(czytaj więcej)
08 października 2018 0

GOK w Dobrczu zaprasza

Ruszyły zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrczu.

(czytaj więcej)
01 października 2018 0

Świetlicowe zajęcia

Wkrótce w świetlicach wiejskich w gminie Dobrcz ruszą zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzież. Poniżej prezentujemy harmonogram.

(czytaj więcej)
15 września 2018 0

Rowerowa pielgrzymka

Stowarzyszenie Rowerowa Brzoza po raz piąty organizuje Pielgrzymkę Rowerową Szlakiem Męczeńskiej Śmierci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)