Dziś mamy 16 lipca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
26 stycznia 2024

Doszczętnie spalona fabryka. 40 strażaków w akcji

fot. KM PSP w Bydgoszczy

fot. KM PSP w Bydgoszczy

26 stycznia 2024 roku o godz. 3.07 doszło do pożaru jednej z fabryk #w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej.

Fabryka Lloyda była jedną z najlepiej rozwijających się miejsc. Organizowano w niej różne wydarzenia, festiwale, koncerty oraz wesela i eventy. Występowali tu artyści z całego kraju.

Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków oraz policję. Strażacy, po przybyciu na miejsce zastali bardzo ozwinięty pożar, który obejmował już cały budynek – poinformował Rzecznik Prasowy st. kpt. Karol Smarz z KM PSP w Bydgoszczy.

Zadysponowano 11 zastępów oraz 4 wozy operacyjne. Łącznie udział w akcji brało 40 strażaków. Po dwóch godzinach sytuacja została opanowana. Na czas działań gaśniczych zablokowana została cała ulica Fordońska.

Na ten moment udało nam się dowiedzieć, że budynek w części rozrywkowej spłonął doszczętnie i nie nadaje się do użytku.
Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Na miejscu pracuje nadzór budowlany. Straty są ogromne, ale na szczęście nikt nie ucierpiał w pożarze.

Oceń artykuł: 22 18

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Stary Komunista, w dniu 26-01-2024 14:13:35 napisał:

    Pewnie jakiś deweloper chce tam postawić apartamenty :):)

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)