Kolejne Seniorki świętują. Jubilatki odwiedził Wójt
fot. Gmina Dobrcz
Kolejnymi listopadowymi Jubilkatami, które #odwiedził Wójt Gminy Dobrcz wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Hanną Gołembką były : Pani Salomea Grubicka z Magdalenki, która świętowała 92 urodziny oraz najaktywniejsza czytelniczka Gminnej Biblioteki Publicznej w Dobrczu Pani Zofia Barańska z Trzeciewca, która ukończyła 99 lat.
Obie Panie są bardzo pogodnymi seniorkami i co najważniejsze są otoczone troskliwą opieką najbliższych. Dostojnym Jubilatkom życzymy wiele sił, zdrowia oraz jak najwięcej powodów do radości.
Materiał: Gmina Dobrcz
Galeria
Czytaj również
- Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie! Składamy najserdeczniejsze życzenia
- Dziś Ogólnopolski Dzień Seniora. Składamy najserdeczniejsze życzenia
- Dzień Edukacji Narodowej. Składamy najserdeczniejsze życzenia
- Święto polskiego ratownictwa medycznego. Niosą pomoc
- Na pamiątkę demokratycznych wyborów. Dzień Samorządu Terytorialnego
Dodaj komentarz
Obiekt wchodzi w atmosferę ziemską. Przelot nad Polską
Centrum Operacyjne SSA POLSA informuje#, że obiekt COSMOS 1812 o masie 1585 kg (NORAD: 17295, COSPAR: 1987-003A), wyniesiony w 14.01.1987 roku z kosmodromu w Plesiecku, ponownie wchodzi w atmosferę ziemską.
(czytaj więcej)Kolosy na drogach. Największe transporty nienormatywne
Przewozy nienormatywne to jedna z najbardziej spektakularnych #operacji logistycznych. Zanim ponadgabarytowy ładunek ruszy w trasę, konieczne jest uzgodnienie każdego etapu takiego transportu - wybór odpowiedniego pojazdu, którym zostanie przewieziony, uzyskanie specjalnego zezwolenia, a nawet ewentualny demontaż infrastruktury drogowej.
(czytaj więcej)7 marca. Dzień Pamięci o Poległych Policjantach
7 marca – Międzynarodowy Dzień #Pamięci o Poległych Policjantach.
(czytaj więcej)Sukces żołnierzy. Wysoki poziom wyszkolenia
Żołnierze 83 batalionu lekkiej piechoty z #Grudziądza (pododdział 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej) udowodnili wysoki poziom wyszkolenia na arenie międzynarodowej. Reprezentanci kujawsko-pomorskich terytorialsów ukończyli prestiżowe zawody „Blue Nail”, organizowane przez duńską Gwardię Narodową (Hjemmeværnet).
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!