Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
13 października 2018
Gminna Liga Strzelecka w Dobrczu

Smeja i Izbaner strzelali celnie

fot. pow.

fot. pow.

13 października w hali sportowej w Szkole Podstawowej w Dobrczu, rozegrano pierwszą rundę otwartej Gminnej Ligi Strzeleckiej.

Przeprowadzono dwie konkurencje: karabin pneumatyczny oraz pistolet pneumatyczny. Najmłodszy uczestnik rywalizacji strzelania z karabinku osiągnął wynik 66 pkt, a był nim Robert Depczyński z Trzeciewca. Następna runda 2 odbędzie się 24.11.2018 r. - Wszystkich zawodników chcących wziąć udział w zawodach serdecznie zaprasza sekcja strzelecka Dobrcz – zaprosił organizator ligi, Wiesław Lebiedew.

Wyniki:

karabin pneumatyczny

1. Tomasz Smeja - 184 pkt (Dewelopeo Dobrcz)

2. Remigiusz Izbaner – 152 pkt

3. Mariusz Komorowski - 128 pkt (Dewelopeo Dobrcz)

4. Grzegorz Sternal – 81 pkt

5. Elżbieta Sternal – 81 pkt

pistolet pneumatyczny

1. Remigiusz Izbaner - 179 pkt (Dewelopeo)

2. Mariusz Komorowski – 176 pkt

3. Tomasz Smeja - 176 pkt

4. Grzegorz Sternal - 161 pkt

5. Elżbieta Sternal - 140 pkt.

Oceń artykuł: 0 0
udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)