Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
23 września 2018
Mistrzostwa Polski Młodzików U16 w Lekkiej Atletyce - Bełchatów 2018

Winogrodzka mistrzynią Polski!

Fot. Powierzone

Fot. Powierzone

Julia Winogrodzka UKS Czapla Białe Błota została mistrzynią Polski młodzików w skoku w dal!

Blisko 1000 zawodników ze 150 klubów z całego kraju zjechało do Bełchatowa na Mistrzostwa Polski Młodzików U16. Do finału mistrzostw zakwalifikowało się 6 zawodników UKS Czapla Białe Błota.

Historyczny sukces odniosła zawodniczka UKS Czapla Białe Błota Julia Winogrodzka, która została mistrzynią Polski w skoku w dal. Julia osiągnęła wynik 5,45 m.

Natalia Kozera zajęła czwarte miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 158 cm. Klub UKS Czapla Białe Błota zajął 10. miejsce w Polsce w klasyfikacji medalowej i okazał się najlepszą drużyną z województwa kujawsko-pomorskiego!

Aż 6 reprezentantów Czapli uczestniczyło i to z dużym sukcesem w finale mistrzostw Polski U16 młodzików w Bełchatowie. Uzyskane wyniki zawodników UKS Czapla Białe Błota:

Julia Winogrodzka - 6. miejsce w biegu na 80 m p.pł (najlepsza z województwa),

Mateusz Glaza -12. miejsce w biegu na 110 m p.pł,

Filip Malendowicz – 16. miejsce w biegu na 200 m p.pł (najlepszy z województwa),

Damian Karow - 13. miejsce w biegu na 1000 m (najlepszy z województwa).

- Julka, Damian i Mateusz za rok również mają możliwość startu w U16, gdyż w tym roku startowali z zawodnikami o rok starszymi. Tym bardziej wielkie gratulacje – ocenił trener zawodników i prezes UKS Czapla Białe Błota Zbigniew Karnas

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)