Dziś mamy 31 maja 2023, środa, imieniny obchodzą:
24 lutego 2023

6-latek zasypany piaskiem. Chłopca przetransportowano do szpitala

fot. archiwum

fot. archiwum

Do groźnego zdarzenia doszło w niedzielę, 19 lutego w miejscowości Dobromierz. 6-letni chłopiec został zasypany piasku.

Na miejsce, do ewakuacji dziecka wezwano trzy zastępy straży pożarnej z OSP Brzoza, OSP Nowa Wieś Wielka i jednostki ratowniczo-gaśniczej w Bydgoszczy. Wezwano także policję, która prowadzi do teraz działania w tej sprawie.

- Wstępnie ustalono, że chłopiec bawił się na nasypanym piasku. W pewnym momencie piasek osunął się na dziecko. Chłopiec był pod opieką ojca. Prowadzimy w tej sprawie czynności dotyczące narażenia na niebezpieczeństwo. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Nikomu nie postawiono zarzutów - przekazała kom. Lidia Kowalska z KMP Bydgoszcz.

Chłopiec został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala na badania, ale jak się dowiedzieliśmy, nie odniósł obrażeń.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

"Witajcie w naszej gminie". Nowi mieszkańcy otrzymali pakiety powitalne

Pakiety powitalne "Witaj w naszej gminie" trafiły do naszych nowych Mieszkańców.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)