Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
17 czerwca 2022

Aplauz, druhowie i zaręczyny! Strażacy walczyli w zawodach OSP

fot. UG w Sicienku

fot. UG w Sicienku

W 11 czerwca 2022 roku na boisku przy Szkole Podstawowej w# Wojnowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze drużyn OSP z terenu gminy Sicienko.

Zmagania strażaków – oceniała Komisja sędziowska przybyła z Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. Organizacja Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych to wspólne przedsięwzięcie Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej, Urzędu Gminy Sicienko oraz wszystkich jednostek z naszej gminy.

Zawody zgromadziły liczną publiczność, która dopingowała zawodników, a rozpięcie linii gaśniczych bądź pękniecie węży wywoływały ogromny aplauz.

Klasyfikacji generalna drużyn  po przeprowadzonych konkurencjach  przedstawiła się następująco:
1. miejsce - OSP Wojnowo
2. miejsce - OSP  Sicienko
3. miejsce - OSP Teresin
4. miejsce - OSP Łukowiec
5.miejsce - OSP Strzelewo

Podczas podsumowania zawodów miało miejsce wzruszające zdarzenie w postaci zaręczyn Druhny i Druha z OSP Wojnowo.

Wszystkim drużynom  składamy wyrazy uznania za trud włożony w przygotowanie się do zawodów oraz za pokaz umiejętności pożarniczych, a Zaręczonym życzymy wszystkiego najlepszego i realizacji kolejnych ambitnych planów, też tych osobistych.

Materiał: UG w Sicienku

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

3 lata więzienia za pamiątkę! Na jakie souveniry zza granicy uważać?

Muszelka z plaży, oryginalny upominek, regionalna# wędlina… Czasem dopiero na granicy, okazuje się, że przewozimy towary, za które grozi nam w Polsce wysoka grzywna, albo# od 3 do 5 lat więzienia. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, warto poznać zarówno polskie prawo celne, jak i przepisy w kraju, do którego wyjeżdżamy.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Małżeństwa i rozwody na Kujawach i Pomorzu. GUS podał dane

W województwie kujawsko-pomorskim w# 2021 r. w porównaniu z 2020 r. zwiększyła się liczba zawartych małżeństw (o 11,7%).

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)