Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
18 maja 2022

Gryf Sicienko kontra Gwiazda Bydgoszcz. Kto zwyciężył?

fot. GKS Gryf Sicienko

fot. GKS Gryf Sicienko

13 maja trampkarze z GKS Gryf Sicienko pojechali do# Bydgoszczy na stadion Gwiazdy, by stoczyć pojedynek z przeciwnikiem.

Mecz był emocjonujący. Już w ciągu pierwszych minut pojawiły się pierwsze groźby ze strony Gryfu. Dejiv usiłował strzelić gola z linii bramkowej, lecz próba została zaprzepaszczona przez zawodnika Gwiazdy, który wybił piłkę. Potem o mało co Bartas nie wpuścił gola do bramki, lecz w międzyczasie sfaulował bramkarza. Po takim ostrym starcie wydawało się, że Gryf zwycięży, lecz wynik był odwrotny.

Gospodarze błyskawicznie przejęli inicjatywę i rozpoczęli gwałtowny szturm na bramkę piłkarzy Sicienka, trafiają dwa gole zza pola karnego. Nastąpiła przerwa, rozpoczęła się druga połowa i straty zaczął nadrabiać Bartas zdobywając punkt, po czym wszelkie nadzieje Sicienka na zwycięstwo zostały brutalnie zburzone przez trzecią bramkę na korzyść gospodarzy. Gryf przegrał z Gwiazdą wynikiem 3 do 1.

Źródło: GKS Gryf Sicienko

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

3 lata więzienia za pamiątkę! Na jakie souveniry zza granicy uważać?

Muszelka z plaży, oryginalny upominek, regionalna# wędlina… Czasem dopiero na granicy, okazuje się, że przewozimy towary, za które grozi nam w Polsce wysoka grzywna, albo# od 3 do 5 lat więzienia. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, warto poznać zarówno polskie prawo celne, jak i przepisy w kraju, do którego wyjeżdżamy.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Małżeństwa i rozwody na Kujawach i Pomorzu. GUS podał dane

W województwie kujawsko-pomorskim w# 2021 r. w porównaniu z 2020 r. zwiększyła się liczba zawartych małżeństw (o 11,7%).

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)