Samochód w płomieniach. Błyskawiczna akcja strażaków
fot. OSP Nowa Wieś Wielka
Służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru samochodu hybrydowego# w miejscowości Nowe Smolno. Po przybyciu pierwszych zastępów straży pożarnej potwierdzono rozwinięty pożar pojazdu osobowego.
Zgłoszenie do dyżurnego KM PSP w Bydgoszczy wpłynęło w poniedziałek, 25 maja około godz. 16:13. Dzięki szybkiej reakcji strażaków ogień został sprawnie opanowany i nie dopuścił do jego dalszego rozprzestrzenienia. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, kierowca opuścił pojazd przed przybyciem służb, a pomoc medyczna nie była konieczna.
Działania strażaków polegały między innymi na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu prądów gaśniczych oraz kontroli temperatury baterii trakcyjnej pojazdu hybrydowego. Po zakończeniu akcji wrak samochodu został przekazany właścicielowi.
W działaniach udział brały zastępy z OSP Nowa Wieś Wielka, OSP Brzoza oraz JRG SP PSP Bydgoszcz.
Galeria
Czytaj również
- Nielegalni imigranci z Pakistanu oraz Gruzin zatrzymani przez policjantów
- Chuligański napad na festynie. Poszkodowani prezes KGW, radny i sołtys
- Recydywista z Koronowa znów zatrzymany. Wpadł podczas włamania
- Fala kolizji i aktów zniszczeń. Policja prosi o pomoc świadków
- Dwie dramatyczne interwencje. Policjanci zapobiegli tragediom
Dodaj komentarz
Słynna "noc teczek". Lustracja zablokowana na długie lata
4 czerwca 1992 roku doszło do słynnej "nocy teczek" i #upadku rządu Jana Olszewskiego.
(czytaj więcej)Dzisiaj uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Procesje do 4 ołtarzy
Dzisiaj katolicy w całej Polsce obchodzą uroczystość #Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, powszechnie nazywaną Bożym Ciałem. Jest to jedno z najważniejszych świąt w kalendarzu liturgicznym, podczas którego wierni publicznie wyznają swoją wiarę w obecność Jezusa Chrystusa w Eucharystii.
(czytaj więcej)Tradycja Bożego Ciała. Brzoza jako znak życia i błogosławieństwa
Brzózki są jednym z najbardziej charakterystycznych #symboli uroczystości Boże Ciało w Polsce. W dniu tego święta wierni dekorują nimi ołtarze polowe, trasy procesji oraz swoje domy. Tradycja ta jest głęboko zakorzeniona w kulturze ludowej i religijnej, a jej znaczenie wykracza poza samą dekorację.
(czytaj więcej)Pamięć o Bohaterze. Świadectwo odwagi, służby i walki
13 maja 1901 r. urodził się rotmistrz# Witold Pilecki – ochotnik do Auschwitz, żołnierz Polskiego Państwa Podziemnego, autor raportów o niemieckich zbrodniach i niezłomny patriota.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!