Dziś mamy 31 maja 2023, środa, imieniny obchodzą:
07 czerwca 2022

IV turniej piłki nożnej im. Rafała Nowakowskiego. Sześć drużyn wzięło udział w zawodach

fot. UG w Dobrczu

fot. UG w Dobrczu

Na boisku sportowym w Dobrczu rozegrano w dniu 04.06.2022 r. czwarty# turniej piłki nożnej im. Rafała "Prezesa" Nowakowskiego, który był zawodnikiem drużyny Desafio, biorącej udział w turnieju.

W turnieju udział wzięło 6 drużyn: Wisła, GLKS Dobrcz, OSP, Kozielec, Autokasacja, i Desafio. Turniej rozegrano systemem 2 grupy po 3 drużyny, mecze każdy z każdym. Zwycięzcy grup i drużyny, które zajęły drugie miejsca awansowali do półfinałów. Drużyny, które zajęły trzecie miejsca rozegrały mecz o 5 miejsce, Desafio pokonało GLKS Dobrcz rzutami karnymi 3:1.

W pierwszym półfinale Autokasacja wygrała z OSP 3:1 natomiast w drugim półfinale Kozielec pokonał Wisłę 4:2. W meczu o 3 miejsce Wisła przegrała z OSP 2:3. Mecz finałowy rozegrany został między drużynami Autokasacja i Kozielec. Turniej wygrał Kozielec pokonując Autokasację 2:1. Mecze były sędziowane przez sędziów związkowych: Szymona Szczepanowskiego i Maurycego Łukawskiego, opiekę medyczną sprawowali ratownicy medyczni: Magdalena Grabowska i Józef Kasprowski. Najskuteczniejszym zawodnikiem został Marcin Majer z Autokasacji, najlepszym bramkarzem Jacek Plitt z Kozielca. Najstarszym zawodnikiem turnieju był Zygmunt Dysarz z GLKS Dobrcz. Puchary i dyplomy uczestnikom wręczał Prezes GLKS Dobrcz Marek Ciesielski.

Podczas Turnieju zbierane były datki na rehabilitację Andżeliki z Dobrcza, puszkę z datkami odebrała mama Andżeliki z rąk Łukasza Nowakowskiego brata Rafała.

Serdeczne podziękowania za organizację Turnieju i sprawny przebieg należą się: Dariuszowi Chmielewskiemu, Stanisławowi Gawronowi i Maciejowi Kozłowskiemu.

Materiał: UG w Dobrczu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

"Witajcie w naszej gminie". Nowi mieszkańcy otrzymali pakiety powitalne

Pakiety powitalne "Witaj w naszej gminie" trafiły do naszych nowych Mieszkańców.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)