Dziś mamy 13 sierpnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:
10 stycznia 2022

Kolejny turniej w ramach KPLH Piotak. Gościła KS Wisła Strzelce Górne

fot. KS Wisła Strzelce Górne

fot. KS Wisła Strzelce Górne

8 stycznia orlicy rozegrali kolejny turniej w ramach# KPLH Piotak. Do gospodarza KS Wisły ze Strzelec Górnych, przyjechały Kluby: MUKS Bydgoszcz, Tucholanka Tuchola, AP Reissa Bydgoszcz.

KS Wisła zagrała pierwszy mecz z MUKS Bydgoszcz. Zawodnicy ze Strzelec narzucili swój agresywny styl gry. Udało się stworzyć wiele atrakcyjnych sytuacji pod bramką. Ostatecznie starcie zakończyło się zwycięstwem dla KS Wisły z wynikiem 6 - 4. 

Drugi pojedynek Wisła zagrała z AP Reissa Bydgoszcz. Zawodnicy Wisły podkręcili tempo, zdobywając dużą ilość goli w tym pojedynku. Ostateczny wynik to wygrana Wisły 7-3.

Ostatnią rozgrywkę Wisła zagrała z Tucholanką Tucholą. Zakończyło się na kolosalnym zwycięstwie zawodników ze Strzelec. Ostatecznie mecz zakończył się z wynikiem 7 do 1.

Zawody pozwoliły piłkarzom KS Wisły zdobyć 9 punktów. Na razie znajdują się na szczycie tabeli rankingowej.

KS Wisła Strzelce Górne zagrała w składzie: Janiewicz Dominik, Smoliński Jacek, Jakub Strzyżewski, Igor Urban, Ciba Kornel, Leśniewski Marcin, Mazurkiewicz Paweł.

Źródło: KS Wisła Strzelce Górne

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Marek Bagrowski – maratończyk, ogrodnik i nie tylko. Kim on jest?

W naszej gminie mieszka wielu ciekawych ludzi z pasją. Jedną z takich osób jest z pewnością Pan Marek Bagrowski.

(czytaj więcej)
0

Doświadczasz przemocy w rodzinie? Oto gdzie powinieneś się skontaktować

Pod bezpłatnym numerem telefonu 800 154 030 działa# Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia. Z konsultantami prawnymi i psychologiem można się spotkać osobiście w Toruniu lub skorzystać z porad prawnych udzielanych w wyznaczonych dniach, podczas comiesięcznych dyżurów w sześciu innych miastach naszego regionu.

(czytaj więcej)
0

Policja przestrzega przed upałami. Czym grozi zlekceważenie temperatury?

Policja przypomina, by w czasie jazdy, nie lekceważyć wysokich temperatur. Upał ma# wpływ na kierowców, ponieważ wysoka temperatura w aucie spowalnia reakcje kierowcy. Podczas podróży samochodem dbanie o odpowiednią temperaturę w aucie jest kluczowe dla naszego bezpieczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)