Dziś mamy 31 maja 2023, środa, imieniny obchodzą:
23 lutego 2023

Podziękowania dla policjantów za zaangażowanie. 78-latek został odnaleziony

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

Podziękowania dla bydgoskich policjantów za zaangażowanie w #odnalezienie 78-latka Do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy wpłynęły podziękowania dla bydgoskich policjantów, którzy prowadzili poszukiwania zaginionego 78-letniego mieszkańca powiatu bydgoskiego. Autor listu dziękuje im za ich ogromne zaangażowanie, czego finałem było odnalezienie seniora całego i zdrowego.

Mieszkaniec powiatu bydgoskiego napisał pełne uznania i wdzięczności podziękowania dla policjantów z Bydgoszczy oraz Koronowa, a także wszystkich innych jednostek, jak również formacji zaangażowanych w akcję poszukiwawczą seniora z podbydgoskiego Osówca.

O fakcie zaginięcia 78-latka policjanci z Koronowa zostali powiadomieni 15 lutego 2023 roku tuż po 18.00. Ruszyły poszukiwania zakrojone na szeroką skalę z uwagi na ujemną temperaturę tego wieczoru oraz wiek i stan zdrowia mężczyzny. Akcja prowadzona była na rozległych terenach leśnych w okolicy Osówca i osiedla Osowa Góra w Bydgoszczy.

Poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. Senior został odnaleziony o godz. 8.30 następnego dnia przez strażaka z jednostki JRG 3 w Bydgoszczy, który wracał po służbie do domu, a w nocy uczestniczył również w poszukiwaniach.

Okazało się, że 78-latek znajdował się w odległości około 10-15 km od miejsca zamieszkania, szedł poboczem drogi w kierunku Koronowa. Po zbadaniu przez załogę pogotowia policjanci ze śródmiejskiego komisariatu odwieźli seniora do miejsca zamieszkania i przekazali pod opiekę rodzinie.

Takie słowa wdzięczności i podziękowania są wyrazem największego docenienia pracy policjantów, którzy codziennie spotykają się z różnymi sytuacjami i są gotowi nieść pomoc drugiemu człowiekowi.

Materiał: kom. Lidia Kowalska / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

"Witajcie w naszej gminie". Nowi mieszkańcy otrzymali pakiety powitalne

Pakiety powitalne "Witaj w naszej gminie" trafiły do naszych nowych Mieszkańców.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)