Dziś mamy 31 maja 2023, środa, imieniny obchodzą:
13 lutego 2023

Pożar budynku gospodarczego. Akcja strażaków trwała dwie godziny

fot. OSP Brzoza

fot. OSP Brzoza

W niedzielę, 12 lutego straż pożarna została wezwana do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Nowe Smolno.

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie przed godziną 02:00 w nocy. Po dojeździe strażaków na miejsce okazało się, że doszło do pożaru śmieci w budynku gospodarczym. Ogień objął również konstrukcję dachową. Na miejsce wezwano trzy zastępy straży pożarnej z ochotniczej straży pożarnej w Brzozie, Nowej Wsi Wielkiej oraz zastęp ze szkoły podoficerskiej JRG w Bydgoszczy. - Ogień rozprzestrzenił się na konstrukcję dachową, konieczne były prace rozbiórkowe, stąd też działania strażaków trwały do godziny 04:00 nad ranem - poinformował st. kpt. Karol Smarz oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

"Witajcie w naszej gminie". Nowi mieszkańcy otrzymali pakiety powitalne

Pakiety powitalne "Witaj w naszej gminie" trafiły do naszych nowych Mieszkańców.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)