Dziś mamy 9 listopada 2025, niedziela, imieniny obchodzą:
13 czerwca 2025

Pozytywne emocje i świetna atmosfera. Igrzyska nauczycieli za nami

fot. Powiat Bydgoski

fot. Powiat Bydgoski

IV Kujawsko-Pomorskie Igrzyska Lekkoatletyczne dla # Nauczycieli i Pracowników Oświaty za nami!

Wczoraj stadion gminny Urząd Gminy Białe Błota stał się areną sportowej rywalizacji pełnej pozytywnych emocji i świetnej atmosfery!

Organizatorami wydarzenia byli Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy oraz Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach. Wsparcia udzieliło także wielu partnerów – każdemu z osobna serdecznie dziękujemy!
Blisko 160 nauczycieli i pracowników oświaty z całego województwa wzięło udział w zmaganiach lekkoatletycznych – pokazując świetną formę i dając fantastyczny przykład młodemu pokoleniu.

Uczestnicy rywalizowali m.in. w skoku w dal, rzucie oszczepem, pchnięciu kulą, biegu na 100 metrów oraz w niezwykle emocjonującej sztafecie 4x400 metrów, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń!

Powiat Bydgoski reprezentowała Członek Zarządu Iwona Lichocka, a całe wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Starosty Bydgoskiego Piotr Kozłowski.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, zwycięzcom i organizatorom – już nie możemy się doczekać kolejnej edycji!

materiał: Powiat Bydgoski

Oceń artykuł: 31 53

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Indywidualne szkolenia obronne. Ruszyły zapisy

Ruszyły zapisy na indywidualne szkolenia #obronne za pośrednictwem mObywatela. Dzięki nowej usłudze użytkowniczki i użytkownicy aplikacji zyskali wygodny dostęp do programu bezpłatnych, dobrowolnych szkoleń przygotowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Obejmują one m.in. rozpoznawanie zagrożeń, działanie w sytuacjach kryzysowych, udzielanie pierwszej pomocy oraz podstawy cyberbezpieczeństwa. W aplikacji można wybrać miejsce odbywania szkolenia oraz jego zakres.

(czytaj więcej)
0

Najlepszy dla sztucznej inteligencji. AI lubi język polski

Świat obiega właśnie sensacyjna wiadomość#: nie angielski, nie chiński, a język polski uznano za najlepszy na świecie do rozwoju sztucznej inteligencji!

(czytaj więcej)
0

Europejski Dzień Radonu. Rocznica urodzin noblistki

Z inicjatywy European Radon Association corocznie#, od 2015 roku, organizowany jest Europejski Dzień Radonu. Obchodzimy go 7 listopada, w rocznicę urodzin Marii Skłodowskiej-Curie.

(czytaj więcej)
0

Nie dajmy szans włamywaczom! Przed wyjazdem zabezpiecz dom

Kradzież z włamaniem jest przestępstwem# kryminalnym, które pociąga za sobą nie tylko straty materialne, ale również bardzo często wiąże się z utratą poczucia bezpieczeństwa. I choć w większości państw członkowskich, w tym również w Polsce, obserwuje się stały spadek liczby włamań, to warto wiedzieć, jak zabezpieczyć swój dom przed zbliżającym się sezonem urlopowym.

(czytaj więcej)