Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:
28 czerwca 2024

Trening na Dynamic Area. Strzelanie z broni palnych

fot. Sekcja Strzelecka Dobrcz

fot. Sekcja Strzelecka Dobrcz

W miniony poniedziałek najbardziej zagorzali miłośnicy strzelectwa udali #się do Dynamic Arena.

Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów mogliśmy spróbować swoich sił z broni palnej. Zdobyte wcześniej umiejętności podczas naszych treningów były dość istotne.

Zachowanie bezpieczeństwa z obsługi broni, postawa strzelecka oraz rejon celowania czy zgrywania przyrządów celowniczych były u nas w małym paluszku.

Można było spróbować swoich sił z broni krótkiej jak i długiej.

Mieliśmy do dyspozycji min. Glock 17, AK-47, rewolwer, Ar-15 czy PPSz. Złapaliśmy bakcyla i następny wyjazd już w planach.

Materiał: Sekcja Strzelecka Dobrcz

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)