Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
23 stycznia 2023

Turniej z okazji Wyzwolenia Koronowa. Zgłosiło się 12 drużyn

fot. Gmina Koronowo

fot. Gmina Koronowo

21 stycznia 2023 r. w hali sportowej #Miejsko - Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej z okazji Wyzwolenia Koronowa, połączony z Memoriałem Grzegorza Bożejewicza (Bobika).

Udział w turnieju wzięło aż 12 drużyn, które rywalizowały ze sobą w 3 grupach, następnie w finałach.

Ostatecznie I miejsce zajęło NADLEŚNICTWO RÓŻANNA, II miejsce - ZAKŁAD KARNY W KORONOWIE, III miejsce - POLONEZ.

Drużyny: BOBIKI, BYTKOWICE, KOMISARIAT POLICJI W KORONOWIE, KS SPARTAKUS KORONOWO, MŁODZI TYTANI,  SĄSIEDZI, SPECIAL TEAM, STARY DWÓR otrzymały podziękowania za udział w turnieju.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali upominki, posiłek, drużyny piłki do siatkówki, gry planszowe oraz puchary i dyplomy, wyróżnieni zostali także najlepsi zawodnicy w każdej drużynie.

Dziękujemy uczestnikom, kibicom, sędziom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację turnieju! Wszystkim  drużynom dziękujemy za artykuły, które zostaną przekazane przedszkolakom! Organizatorem turnieju był Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski i Urząd Miejski w Koronowie. Wsparcia udzielił Miejsko - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie.

Materiał: Gmina Koronowo

 

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)