Dziś mamy 31 maja 2023, środa, imieniny obchodzą:
13 lutego 2023

Wezwano siedem zastępów. Sprawna akcja gaśnicza

fot. OSP KSRG Koronowo

fot. OSP KSRG Koronowo

W sobotę, 11 lutego w jednym z domów w Nowym Jasińcu wybuchł pożar.

Strażacy zostali wezwani na miejsce przed godziną 11:00. Wstępnie informowano, że doszło do pożaru sadzy w kominie. Jednak w między czasie okazało się, że pożar rozprzestrzenił się na poddasze. - Dzięki szybkiej akcji strażaków z OSP w Koronowie ogień objął tylko niewielką część poddasza. Strażacy szybko dojechali na miejsce i opanowali pożar. Straty dotyczą tylko jednego pomieszczenia na wspomnianym poddaszu, nadpaleniu uległa także część konstrukcji dachowej - wyjaśnił st. kpt. Karol Smarz oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy. W działaniach brało udział siedem zastępów straży pożarnej. Poza druhami z OSP w Koronowie byli to także druhowie z OSP w Gościeradzu, Mąkowarsku i strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 w Bydgoszczy. Nie było osób poszkodowanych. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

"Witajcie w naszej gminie". Nowi mieszkańcy otrzymali pakiety powitalne

Pakiety powitalne "Witaj w naszej gminie" trafiły do naszych nowych Mieszkańców.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)