Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
10 marca 2023

Włamania do domów i mieszkań! Bądź czujny i nie daj się okraść

fot. pow.

fot. pow.

W związku z pojawiającymi się włamaniami do domów# i mieszkań na ternie gminy Sicienko, prosimy o zwrócenie uwagi i informowanie Policji, nawet anonimowo, w przypadku zauważenia osób, które po zmroku zaglądają lub "kręcą się" w pobliżu domów jednorodzinnych lub podejrzanych samochodów stojących na uboczu.

Większość przestępstw przeciwko mieniu poprzedza rozpoznanie terenu przez złodzieja czy też włamywacza. Przypominamy ponadto o wykorzystywaniu wszystkich zabezpieczeń technicznych, w które wyposażony jest dom/mieszkanie.

Jeżeli widzisz coś niepokojącego reaguj i powiadom o tym fakcie Policję dzwoniąc pod numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do Komisariatu Policji w Koronowie na numer 47-752-12-00.

Źródło: Komisariat Policji w Koronowie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)