Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:
02 lipca 2024

Zakończenie sezonu w KS Wisła Strzelce Górne. Piknik z atrakcjami

fot. Gmina Dobrcz

fot. Gmina Dobrcz

W sobotnie (29.06.2024 r.), upalne przedpołudnie na terenie świetlicy wiejskiej #oraz obiektów sportowych w Strzelcach Górnych odbył się piknik wieńczący całoroczne zmagania piłkarskie w szkółce KS Wisła Strzelce Górne.

Gospodarze przygotowali wiele atrakcji : poczęstunek, dmuchaną zjeżdżalnię oraz prezentację wszystkich drużyn.

Wręczono także podziękowania za zaangażowanie i wsparcie w rozwój klubu. Takie wyróżnienie otrzymał również Wójt Gminy Dobrcz Rafał Modlisz, który w swojej przemowie docenił starania trenerów oraz postępy, jakie poczynił w ostatnim czasie KS Wisła Strzelce Górne.

Materiał: Gmina Dobrcz

Oceń artykuł: 5 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)