Dziś mamy 14 stycznia 2026, środa, imieniny obchodzą:
15 grudnia 2025

„Boże Narodzenie zaczyna się w sercu”. Jasełka w wykonaniu uczniów

fot. Powiat Bydgoski

fot. Powiat Bydgoski

W środę, 10 grudnia w Zespołe Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych wE Solcu Kujawskim #odbyły się, jak co roku, świąteczne Jasełka pt. „Boże Narodzenie zaczyna się w sercu”.

Powiat Bydgoski reprezentowali Członek Zarządu Iwona Lichocka oraz Radni Andrzej Kubiak i Roman Guździoł. W wydarzeniu wzięła także udział Zastępca Burmistrza Urzędu w Solcc Kujawskim Kinga Rubaszewska. Dziękujemy uczniom i całej kadrze szkoły za przygotowanie pięknego przedstawienia, które wprowadziło wszystkich w wyjątkowy, bożonarodzeniowy nastrój.

Święta to czas, aby zatrzymać się na chwilę i docenić to, co naprawdę ważne – bliskich, relacje i codzienną życzliwość.

materiał: Powiat Bydgoski

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Walki na frontach powstańczych. Zaplanowane akcje

Gwałtowne pogorszenie sytuacji na froncie północnym #po klęsce szubińskiej z 8 stycznia 1919 r. oraz wyraźne włamanie się Niemców w rejonie Żnina i Łabiszyna skłoniły polskie dowództwo do przygotowania kontrofensywy w północno–wschodnim rejonie Wielkopolski. Autorem planu ofensywy zaczepnej był szef sztabu frontu północnego, podporucznik Mieczysław Paluch, ale plan działania został zatwierdzony przez ppłk. Grudzielskiego i przez Dowództwo Główne. 10 stycznia w Gnieźnie odbyła się odprawa dowódców oddziałów przewidzianych do przeprowadzenia ofensywy w kierunku Żnina, Szubina i Łabiszyna.

(czytaj więcej)
0

Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?

Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)
0

Zmiana lokalizacji. Nowa siedziba centrum szkolenia

Wraz z początkiem 2026 roku swoją lokalizację# zmieniło Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Jednostka dotychczas działająca w Toruniu od 2 stycznia br. rozpoczęła swoją działalność w Grudziądzu. Przeniesienie CSWOT ma związek z planami poszerzenia działalności szkoleniowej jednostki.

(czytaj więcej)
0

Opieka nad zwierzętami podczas mrozów. O co należy zadbać?

GLW przypomina o podstawowych zasadach opieki #nad zwierzętami podczas mrozów.

(czytaj więcej)