Zawody karate w Niemczech. Reprezentacja klubu "Yamabushi"
fot. powierzone
13 th Sen5 International Rhein Shiai - 11 #stycznia 2025 r. Nurburgring (Niemcy) – podsumowanie.
Jan Fierek - srebro w kumite seniorów (-75 kg)
Jan Fierek - brąz w kumite U21 (-75 kg)
Patryk Tarkowski - braz w kumite juniorów (-68 kg)
Hubert Grzybek - brąz w kumite kadetów (-63 kg)
Jakub Machaj zajmuje 5 miejsce w kumite U21 (-67 kg) i 7 miejsce w kumite seniorów (-67 kg).
Patryk i Hubert wzięli udział w zawodach jako Kadra Narodowa Polska Unia Karate - Polski Związek Sportowy w ramach przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Europy. W zawodach udział wzięło około 1.000 z 130 Klubów z 16 państw.
Gratuluję.
Materiał: Andrzej Jankowski / Trener-Prezes Stowarzyszenia Sportowego "Yamabushi" Bydgoszcz
Galeria
Czytaj również
- Sport łączy. XIII Mityng Pływacki Osób Niepełnosprawnych w Gminie Osielsko
- Trwają zajęcia pływackie w ramach projektu „Skok na głęboką wodę”
- Kolejne wyróżnienie. Aleksander Piotrowski na testach w Wiśle Płock
- Półfinały wojewódzkie w tenisie stołowym. Znamy finalistów!
- Orlicy Wisły Strzelce Górne w akcji. Każdy sparing to nauka
Dodaj komentarz
Indywidualne szkolenia obronne. Ruszyły zapisy
Ruszyły zapisy na indywidualne szkolenia #obronne za pośrednictwem mObywatela. Dzięki nowej usłudze użytkowniczki i użytkownicy aplikacji zyskali wygodny dostęp do programu bezpłatnych, dobrowolnych szkoleń przygotowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Obejmują one m.in. rozpoznawanie zagrożeń, działanie w sytuacjach kryzysowych, udzielanie pierwszej pomocy oraz podstawy cyberbezpieczeństwa. W aplikacji można wybrać miejsce odbywania szkolenia oraz jego zakres.
(czytaj więcej)Najlepszy dla sztucznej inteligencji. AI lubi język polski
Świat obiega właśnie sensacyjna wiadomość#: nie angielski, nie chiński, a język polski uznano za najlepszy na świecie do rozwoju sztucznej inteligencji!
(czytaj więcej)Europejski Dzień Radonu. Rocznica urodzin noblistki
Z inicjatywy European Radon Association corocznie#, od 2015 roku, organizowany jest Europejski Dzień Radonu. Obchodzimy go 7 listopada, w rocznicę urodzin Marii Skłodowskiej-Curie.
(czytaj więcej)Nie dajmy szans włamywaczom! Przed wyjazdem zabezpiecz dom
Kradzież z włamaniem jest przestępstwem# kryminalnym, które pociąga za sobą nie tylko straty materialne, ale również bardzo często wiąże się z utratą poczucia bezpieczeństwa. I choć w większości państw członkowskich, w tym również w Polsce, obserwuje się stały spadek liczby włamań, to warto wiedzieć, jak zabezpieczyć swój dom przed zbliżającym się sezonem urlopowym.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!