Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
24 lutego 2023

Zderzyły się trzy pojazdy. Kolizja osobówek i autobusu

Fot. OSP KSRG Mąkowarsko

Fot. OSP KSRG Mąkowarsko

W poniedziałek, 20 lutego na drodze krajowej nr 25 w Lucimiu zderzyły się trzy pojazdy.

Na miejsce wezwano strażaków z ochotniczej straży pożarnej w Mąkowarsku oraz patrol policji. Zgłoszenie wpłynęło przed godziną 09:00. Co ustaliła policja?

- Kierujący peugeotem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, a w skutek tego doszło do tylnego zderzenia z autobusem oraz samochodem osobowym skoda scala - wyjaśnia kom. Lidia Kowalska z KMP Bydgoszcz. Nikomu nic się nie stało, kierowca peugeota był trzeźwy, a za spowodowaną kolizję policjanci ukarali go mandatem.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)