Dziś mamy 16 lipca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
29 września 2023

Co z budynkiem po byłej szkole? Powstaną mieszkania komunalne

fot. freepik

fot. freepik

Budynek po byłej szkole w #Wiskitnie zostanie przeznaczony na mieszkania komunalne.

Niedawno Ewa Szymańska radna Rady Miejskiej w Koronowie zapytała burmistrza Koronowa o to „jaki jest status projektu budynku po byłej szkole w Wiskitnie”. – W odpowiedzi na zapytanie ws. dokumentacji projektowo - kosztorysowej przebudowy budynku komunalnego w Wiskitnie 44, informuję, że z uwagi na zbyt wysokie koszty inwestycji względem przeznaczenia budynku, przedmiotowy projekt zostanie zaktualizowany. Jego przeznaczenie powróci do pierwotnej wersji mieszkań komunalnych. Na realizację projektu możliwe jest otrzymanie dofinansowania z Banku Gospodarstwa Krajowego – wyjaśnił Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski.

 

Oceń artykuł: 10 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)